WARFACE

Warface to strzelanka pierwszoosobowa. Gra ta zainteresowała mnie z jednego powodu: broń nie jest na stałe, po zdobyciu umiejętności wykupuje się ją na określony czas. 

Dodatkowym atutem dla mnie są różnego rodzaju tryby gry PVP, jak i tryb PVE. Od każdy na każdego aż do ostatniego (Battle Royal) do szturmu na pozycje wroga.

Moimi ulubiony trybami są takie, w których gracz ma tylko jedno życie. Nie ma tam spamu tzw. idących do przodu z parciem na ratio. Po prostu, jak padniesz to musi cię podnieść medyk, albo leżysz do końca rundy.

No i właśnie, klas mamy cztery. Szturmowiec nosi ciężki karabin plus amunicja. Snajper bawi się snajperką i nożykiem. Inżynier dźwiga C4 i naprawia pancerze kolegów. Medyk podnosi ciężko rannych defibrylatorem lub plasterkami zakleja zadrapania. Więcej o klasach pod tym linkiem 🙂

Standardem są oczywiście losowania skrzynek, różnego rodzaju nagrody za logowanie itp. Gra jest typu free to play, lub jak kto woli pay to win. Ja jednak uważam, że jeżeli ktoś poświęca czas i energię na stworzenie gry, to należy mu się zapłata 🙂 Z drugiej strony gram głównie sprzętem najgorszej klasy (wieczna licencja) i bawię się świetnie.

Pamiętajcie, by dobrać sobie taki kanał, by grać tylko z osobami o dobrym pingu.

Zapraszam do wspólnej rozgrywki!

 

1387 Total Views 2 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.