Aion

Teraz za przyczyną Aion możesz zostać naocznym świadkiem wiecznej potyczki między dobrem i złem.
Arteia to mityczna kraina, w której toczy się potężna wojna pomiędzy ludami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.

Dobrego przygotowania rozgrywki możemy być przekonani, gdyż jest ona kolejną produkcją studia NC Soft – sławnego z takich gier jak Guild Wars czy Lineage. Swoją zabawę w świecie Aion zaczniesz wyborem jednej ze stron starcia, opowiesz się za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą grę. W dalszym etapie postanowimy, którą profesję bohatera wybieramy. Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Magika, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się unikalną kombinacją skillów i cech. Przeogromny świat Aion i jego podatność na eksplorację pozwoli ci odwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać ogromne dystanse przy wsparciu twoich skrzydeł. Tak więc rozległy świat gry stoi przed tobą otworem, będąc nafaszerowanym całą masą niestworzonych potworów i silnych bossów, strzegących swoich lokacji.
W tym świecie nikomu nie zabraknie także pojedynków z innymi graczami, przedstawicielami wrogiego ludu.
Wkrocz do krainy Aion, łącząc się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym wrogiem staną się dużo łatwiejsze.

901 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.