Łowcy Zombi

Łowcy Zombi: Apokalipsa
Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi: Apokalipsa to darmowa gra online RPG, która przeniesie cię na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie będziesz musiał zmierzyć się z tajemniczym wirusem zmieniającym ludzi w zombi.

Na twoich oczach wybucha zaraza, zamieniająca ludzi w łaknące krwi zombi! Zostań jednym z odważnych Łowców i przenieś się do samego centrum Nowego Jorku, gdy gwałtownie rozpętuje się potworna epidemia. Zwalczaj hordy nieumarłych, ochroń swoją rodzinę i poprowadź twój gang do bezdyskusyjnej dominacji w grupowych trybach rozgrywki! Przed tobą wiele przygód, niesamowitych zadań i dziesiątków nagród oraz przedmiotów, w które wyposażysz swojego Łowcę.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa znajdziesz nie tylko kampanię, ale również tryby PvP, w których zmierzysz się z przypadkowymi osobami lub członkami gangów. W gangu odnajdziesz unikalne budynki i premie oraz związane z nimi typy gry jak np. Dzielnice. Rozbudowuj swój gang i współzawodnicz z pozostałymi gangami o miano najsilniejszego i najbardziej groźnego gangu w mieście! Mądrze inwestuj zasoby swojego gangu. Znajdź optymalny schemat rozwoju. Gang to serce społeczności w Łowcach Zombi i wykorzystaj jego pełny potencjał!

Bij się o miano najtwardszego Łowcy i stań się postrachem rywali. Pnij się w rankingu najmocniejszych Łowców, startuj w turniejach, aby zdobyć bezcenne prezenty. W Łowcy Zombi kluczowi są gracze, z którymi będziesz miał kontakt nie tylko podczas kompletowania trybów gry, ale również przez czat, forum oraz wewnętrzną pocztę.

Gra Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna przez przeglądarki internetowe, a ze względu na responsywny design jest dostępne zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Instalki są do pobrania zarówno z Google Play jak i z iTunes.

Przekonaj się już teraz, jak kończy się wątek fabularny gry!

727 Total Views 2 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.