Shadow Time

Shadow Time
Shadow Time

Gra Shadow Time należy do gatunku MMORPG, która została osadzona w realiach Anime oraz Fantasy. Tytuł wykonało niezależne polskie studio. Gra jest bezpłatna i dostępna na przeglądarki internetowe, a także przystosowana do tego, aby używać jej w odsłonie na telefon komórkowy.

Gra inspirowana jest tytułami popularnych Mang & Anime takich jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co jest zauważalne, choćby przy tworzeniu postaci. Jednakże cała jej treść tworzy w całości niezależną akcję. Celem rozgrywki jest stworzenie populacji, która razem podejmie walkę, w celu przeciwstawienia się Jeźdźcom Apokalipsy zagrażającym egzystencji tego świata. Zło w postaci potworów, przeróżnej maści kreatur wyrusza w podróż po całym świecie. I tu właśnie pojawia się nasz bohater, przed którym stoi misja powstrzymania całej tej tragedii.

Na starcie rozgrywki przychodzi nam wybrać jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras posiada specjalne właściwości przejawiające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy zawód specyficzny dla każdej z postaci.

W celu zdobycia kolejnych poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z przeciwnikami. Należy rozejrzeć się za przeróżnymi questami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi misjami. Prócz questów związanych z kluczowym wątkiem fabularnym, dostępny jest również szereg wątków dodatkowych, które oferują nam przejście zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale także jako quest dzienny.

Gra jest światem otwartym i zawiera treści z różnorodnych Mang & Anime. W grze nie poszukujmy się jednak idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra rządzi się równymi prawami, aby każdy użytkownik mógł napawać się wspólną rozgrywką poprzez wyrównany poziom.

854 Total Views 2 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.