Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco
Moje Małe Tesco

Urocza Majka z Tesco porwie Cię w świat Tesco i wyjaśni jak rozporządzać obiektem handlowym. Zbuduj swoje Tesco, kup produkty i zatowaruj półki. Udekoruj market według swojego gustu.

Twoim podstawowym zadaniem jest dopilnowanie tego, aby klienci byli należycie obsłużeni! Poznawaj ich, słuchaj ich, dowiedz się co pragną kupić i na tej podstawie rozporządzaj dostawami. Odkryj własny sposób na skuteczny biznes.

Funkcja multiplayer pozwala handlować z innymi użytkownikami i rywalizację z przyjaciółmi i bliską rodziną. Potwierdź, które z Was może pokierować najbardziej efektywnym marketem.

W aplikację Moje Małe Tesco masz możliwość gry gdzie masz ochotę i kiedy masz chęć, np. na telefonie. Aplikacja Moje Małe Tesco to nieprzerwana zabawa dla wszystkich graczy.

Bądź cały czas na czasie z tym, co się dzieje w marketach Tesco! Poznawaj okazje w momencie robienia zakupów. Odszukasz je także w twoim wirtualnym sklepie! W asortymencie odnajdziesz także artykuły dostępne tylko sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

779 Total Views 2 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.