FarmeRama

Jak najszybciej włóż swój robotniczy kitel i stań przed szeregiem męczących prac, które bardzo szybko zostaną twoim kluczem do osiągnięcia celu i źródłem niewyobrażalnego bogactwa!

Nie frapując więcej, przystąp do całkowicie gratisowej rejestracji i wkrocz do obrazkowego otoczenia, gdzie na twoich barkach zalegnie odpowiedzialność za wzrost pozyskanego kawałka terenu. Przed tobą ogromne ilości roślin uprawnych i wielu takich, które tylko wpłyną na wystrój twoich terenów. Do zakresu naszych działań zostanie włączona przede wszystkim dbałość o słuszny wzrost, wcześniej rozsianych płodów rolnych. Produkty, jakie pozyskamy z hodowli możemy bardzo szybko sprzedać, gdy naszą farmę nawiedzi grupa spragnionych najbardziej świeżych upraw klienteria. Zostawiają oni swoje zamówienia i wytrwale oczekują, gdy ziemia wyda owoc. Wytrwała realizacja zleceń będzie kluczem do szybkiego sukcesu w grze.

Dzięki bogato zaprogramowanemu systemowi, nabywamy również szansę udziału w jednym z kilku zrzeszeń rolniczych, które stanowią specjalną przestrzenią wymiany spostrzeżeń.

728 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.