Garbage Garage

Jeśli do tej pory nie miałeś szansy sprawdzić się jako kierownik autoszrota, to stajesz teraz przed niepowtarzalną szansą, by tego spróbować!

Wkrocz do świata gry i stań przed zadaniem rozwoju na początku nieznacznie działającego złomowiska, by w niedalekiej przyszłości zostać prawdziwym liderem w tej branży. Najważaniejsze zadanie przygotowane dla twojego autoszrota to odbiór zniszczonych pojazdów, które trzeba dynamicznie i z zarobkiem zutylizować. Części pozyskane z samochodu to doskonała możliwość zarobienia gotówki na giełdzie, poprzez dalszy obrót nimi. Giełda to stosunkowo prosty, ale potrzebny system losowania aktualnych wartości podzespołów na rynku wtórnym. Przy odrobinie powodzenia i szybkości – będziesz miał możliwość opchnąć produkt za całkiem zadowalające ceny.
Zarobione dolary zainwestujemy w wzrost autoszrota, tak aby umożliwić sobie obsługę coraz to bardziej zaawansowanych technicznie pojazdów – nie tylko samochodów. Pomimo to jak na Garbage Garage przystało, z zdobytych części będziemy mogli także montować unikalne pojazdy, z których sprzedaży zarobek jest o wiele większy. Grając będziesz niejednokrotnie doświadczany chociażby przez groźbę utraty płynności finansowej, z czego wyjdziesz wykorzystując swoją przedsiębiorczość. Jedynie od twoich postanowień i zagrań zależy powodzenie twojej kariery, zagwarantuj dynamiczny wzrost swojemu złomowisku, byś mógł stać się prawdziwym mistrzem tej branży. Nie czekaj więc, ani minuty – zbadaj swoje przygotowanie do bycia prawdziwym przedsiębiorcą.

908 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.