Ikariam

Ikariam to gra online na przeglądarkę, której akcja toczy się w czasach starożytnych. Na lekcjach historii wyobrażałeś sobie siebie jako wielkiego przywódcę, który chce zapewnić swojemu królestwu rozkwit gospodarczy i militarną siłę? Jeśli uwielbiasz gry tego typu – warto zwrócić uwagę tą grę.

Przenieś się do czasów, gdzie nadrzędnym zadaniem będzie konstrukcja miast, wymiana handlowa czy podbijanie wysp. Będąc władcą pamiętaj o swoich podwładnych, gdyż dzięki ich pracy uzyskasz dostęp do ważnych surowców niezbędnych do rozwoju. Istotne jest, abyś nie stał w miejscu, tylko cały czas rozszerzał swoje obszary. Musisz tworzyć coraz to nowocześniejsze konstrukcje, dzięki którym otworzą ci się kolejne opcje. Zapewniaj swoim ludziom wystarczające ilości materiałów; dbaj o ich stan w składach, gromadząc nadwyżki handluj z pozostałymi zawodnikami. Możesz z nimi wymieniać surowce, bądź stworzyć przymierze by wspólnie zaatakować przeciwnika. Masz też okazję dowodzić armią, która będzie świadczyć o twojej władzy wojskowej i wiedzy taktycznej. W każdym momencie możesz także skorzystać z podpowiedzi doradców odpowiedzialnych za poszczególne warianty w rozgrywce: miasta, wojsko, badania technologiczne i dyplomacja.

Ikariam to strategiczna gra zanurzająca cię w czasy starożytnej cywilizacji. Będziesz zarządzać własnym imperium i prowadzić do jego rozkwitu. Chcesz się wpisać w łamy historii? Nie czekaj. Zacznij swoją rozgrywkę już w tej chwili!

812 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.