Islandoom

Islandoom to polska, strategiczno-ekonomiczna gra w przeglądarce internetowej stworzona przez producenta gier Bloomga S.A.

Świat, który jest pełen niesamowitych morskich batalii, stoi przed tobą otworem! Na początku swojej przygody wybierz jedną z 4 nacji i osiedl się na niezamieszkałej wyspie, którą rozwiniesz przy pomocy pozyskanych na niej surowców. W morskim świecie Islandoom powiększasz swoje imperium podbijając nowe wyspy przy okazji rozwijając stworzonego przez siebie bohatera. Aby wykonywać militarne akcje, produkujesz flotę, z której pomocą bronisz wyspę, bądź atakujesz cudze ziemie. Z racji szerokiego wyboru statków i dział defensywnych możesz decydować o formie batalii i organizowania przeróżnych strategii. Otwarty świat umożliwia nie tylko współzawodniczyć z rywalami, ale także współdziałanie dzięki systemowi wymiany handlowej, pozwalający graczom na kreowanie własnej ekonomii. Gra posiada także możliwość tworzenia i przyłączania do sojuszy, które wzbogacają rozgrywkę i komunikację społeczności w grze.

Czy samotnie będziesz krok po kroku budował swoje królestwo? Czy może przyłączysz się do sojuszu i będziesz wykonywać zorganizowane grabieże? Podejmij decyzję sam i wejdź w świat Islandoom.

1601 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.