Legends of Honor

Legends of Honor
Legends of Honor

W nękanym wojną królestwie, podzielonym między trzy konkurujące frakcje, przeżycie i dobrobyt są priorytetem silnych. W grze Legends of Honor mury wznoszą się, a zamki walą się w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, zbieraj wojska i przygotuj wojowników do walki!

Gra w przeglądarce Legends of Honor to MMORPG, która łączy wartką fabułę z budowaniem królestwa, w której przemyślane decyzje mogą przesądzić o niesamowitym sukcesie lub przytłaczającej porażce. Nie wszystkie konfrontacje zwycięża się na polu bitwy, a strategia budowy wspaniałej twierdzy jest równie istotna co wygrywanie wspaniałych bitew PvP. Jako pan twierdzy masz obowiązek konstruować ogromne budynki, werbować wojowników i troszczyć się, aby mury wytrzymały napór krwiożerczych nieprzyjaciół. Czy dysponujesz tym, czego trzeba, by zostać legendą honoru?

Legends of Honor łączy w sobie błyskawiczną wojnę, strategiczny rozwój i zarządzanie jednostkami, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie i atakować nieprzyjaciół bez zahamowań, bo w przeciwnym razie ich fort obróci się w gruzy.

Obszerna mapa średniowiecznego świata dostępna w grze pozwala na bezproblemowe poruszanie się i dokładne rozplanowanie bitew. Wojska zdobywają bonusy do ataku i kary do defensywy w związku od ukształtowania terenu. Bohaterowie są w stanie urządzać w lasach zasadzki na wrogów, a także wdrapywać się na wzniesienia, by analizować najbliższą okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze przeglądarkowej nie musisz wojować samemu. Złóż przysięgę lojalności jednej z trzech arystokratycznych frakcji i dołącz do sojuszy z graczami z całego świata, aby zjednoczonymi wojskami triumfować w krwawych wojnach PvP, które zdecydują o żywocie tych krain.

737 Total Views 2 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.