Rail Nation

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby pokierować własne przedsiębiorstwo kolejowe, to stajesz przed niesamowitą okazją, by za sprawą Rail Nation własne marzenie urzeczywistnić.

Rail Nation jest wspaniałą grą dla tych wszystkich, którzy fascynują się kolosami na torach lub od zawsze śnili, by spróbować swoich umiejętności w skórze przedsiębiorcy kolejowego.
Zaczynając grę zostaniemy przekazani w opiekę samouczka, który w sposób jasny i zrozumiały nakreśli nam interfejs gry oraz wprowadzi nas w dalszą samodzielną grę.
Naszym najważniejszym zadaniem jest zadbanie o to, aby region w ramach którego działamy systematycznie był zaopatrywany we wszelkie konieczne mu do wzrostu surowce.
Potrzebne miastu materiały są zależne od etapu rozwoju miasta i niejednokrotnie ich pozyskanie związane jest z wizytą w kilku zakładów wytwórczych.
Zwykle otrzymanie bardziej zaawansowanych surowców będzie zmuszało nas do konstruowania mocno rozwiniętej sieci dostaw pomiędzy odmiennymi fabrykami, które nawzajem uzupełniają się półproduktami.

886 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.