Stronghold Kingdoms

Gra Stronghold Kingdoms wywodzi się ze słynnej serii gier Twierdza. Tak jak tamte produkcje, gra przenosi nas do czasów średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć przygodę z tym tytułem niezbędna jest instalacja jej na PC. Podstawowym celem gry jest troszczenie się o rozbudowę oraz optymalną osłonę swoich miast przed Zetrzyj się z siłami przeciwników w legendarnej grze Stronghold, która już teraz istnieje w wersji na przeglądarkę!.

Buduj wioski i tocz wielkie walki z innymi przeciwnikami. Wraz ze swoim wojskiem chronisz własne terytoria i cały czas poszerzasz teren wpływów.Troszczysz się również o kwestie ekonomiczne fortecy i swoich osad oraz zorganizuj ogromne wojsko, które będzie chronić twoje ziemie. Nie możesz zapomnieć aby dostarczać potrzebne surowce dzięki którym twoja forteca będzie się prawidłowo rozwijała. Produkuj lub zdobywaj w walce różne surowce, narzędzia i pokarm, z pomocą których osiągniesz dominację nad innymi graczami.W Stronghold Kingdoms kreujesz wojownika, który zdobywa doświadczenie w trakcie gry. W ten sposób przeinaczasz się z prostego, mało znanego farmera w pana cieszącego się wielką sławą i uznaniem. Jeśli szczęście będzie ci służyć, to wspólnie z swoim wojskiem przejąć rolę namiestnika a nawet silnego władcy.
Przygoda w Stronghold Kingdoms umożliwiona jest przy wsparciu ważącego niespełna 20 MB klienta, który zapewnia nam połączenie się z serwerem gry, jest konieczne posiadanie pecetowej edycji gry.
Launcher umożliwia nam szybką i darmową aktualizację gry, dzięki czemu ciągle partycypujemy w życiu gry i jej społeczności, bez konieczności nadmiernego przeznaczania czasu na aktualizację gry.

Nie czekaj więc ani chwili, przystąp do ściągnięcia klienta i już teraz zacznij rozbudowywać własne średniowieczne miasto, które w niedługo stanie się imperium światowym!

1116 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.