Urban Rivals

Urban Rivals to internetowa niesamowita rozgrywka karciana przez przeglądarkę, która przyniesie wiele dobrej zabawy niezliczonej masie graczy interesujących się tego typu rozgrywkami. Zgromadź talie kart, tworząc swój gang i stocz emocjonujące spotkania z innymi graczami w oknie przeglądarki.

Musisz uzbierać karty z członkami świata gangów, wtedy to będziesz mógł prowadzić batalie z innymi przeciwnikami. Zaczynasz swoją grę wybierając karty i tworzysz z nich talie, na początku w ich skład wchodzi 8 kart. Przede wszystkim musimy zdecydować jakim rodzajem kart chcemy grać. Wybierać możemy spośród grupy trzech typów kart: Action, Danger albo Cool. Do dyspozycji graczy zostało utworzonych ponad 750 bohaterów z 23 klanów, a kolejne karty są wciąż dodawane. Nie bój się, w początkowej fazie gra nie rzuci nas na głęboką wodę, gdyż funkcja samouczka pomoże opanowanie istotnych reguł. Dlatego rozpoczynamy w sali w której znajdują się gracze zaczynający swoją przygodę z tą grą. Zawsze w meczu uczestniczy dwóch graczy, każdy z nich ma w posiadaniu po cztery karty. Wystawiają je oni jedna przeciwko drugiej. Każde starcie umiejscowione jest na innych polach walki, ponieważ miejsce w którym odbywać będzie się pojedynek jest narzucone w dużej mierze od stopnia jaki charakteryzuje nasz bohater. Wszystkie z kart dysponują odpowiednią mocą, której poziom w trakcie rozwoju rośnie. Zawsze po pojedynku z drugim graczem zwiększamy swoje doświadczenie, a w zamian dostajemy bonusy. Dzięki temu rozbudowujemy własny pakiet i awansujemy w rankingu graczy oraz uzyskujemy dostęp do bardziej prestiżowych rozgrywek.

Urban Rivals jest najlepszą grą tego typu w internecie, gdyż zrzeszyła przed komputerami ponad pół miliona użytkowników. Jeśli poza współzawodnictwem z innymi graczami uwielbiasz kolekcjonować karty po to żeby utworzyć wspaniałą kolekcję i talię, warto żebyś zainteresował się tą grą.

966 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.