Big Farm

Rozgrywkę w Big Farm rozpoczynamy jako początkujący ale pełen zapału farmer. Sporządzamy projekt i kreujemy nasze gospodarstwo od podstaw sami wybieramy jakie rośliny i zwierzęta chcemy hodować.

Stojąc na czele gospodarstwa w Big Farm musimy pamiętać o wielu aspektach. Zwięrzęta powinny mieć dojście do odpowiedniej paszy tak aby miały możliwość rośnięcia i rozmnażania. Roślinom także musimy zapewnić dobre warunki. Jeżeli zadbamy o to wszystko staniemy się właścicielami nadwyżek rolnych, które możemy zbyć w sklepie lub ponownie zasiać. Pieniądze są bardzo istotne w Big Farm, dzięki nim będziemy mieli możliwość do nieprzerwanego rozbudowywania naszego gospodarstwa, kupna następnych zwierząt i zakładania kolejnych hodowli roślin. Razem z rozkwitem naszej farmy będziemy musieli także zatrudnić odpowiednich pomocników.

Rejestracja w Big Farm to również doskonały wybór jeśli poszukujemy gry dla naszego dziecka. Barwna grafika i przyjemny motyw pozbawiony przemocy będzie właściwym wyborem do nastoletnich graczy.

767 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.