Goalunited

Zostań zasłużonym menadżerem, decyduj o losach powierzonej twojemu administrowaniu grupy, wykaż się kreatywnością w trakcie ustalania taktyki i wykorzystaj własne doświadczenia, w czasie dokonywania poważnych transferów!

Rozpoczynając całkowicie darmową grę w Goalunited otrzymujemy niesamowitą szansę, na poddanie sprawdzeniu własnych umiejętności szybkiego powiązywania faktów i podejmowania skoordynowanych decyzji na kilku, często różnych polach. Jako zarządcy klubu staniemy się odpowiedzialni za transfery piłkarzy, zdobywanie sponsorów czy przygotowywanie sposobów treningów. Zarobek zespołu to płaszczyzna, która niejednokrotnie zgoni sen z naszych oczu i stanie się dla nas motywacją do ryzykownych poczynań, o których wcześniej byśmy nie wspominali. Przez pierwsze decyzje przejdziemy przy asystencji samouczka, który to zapozna nas z opcjami rozgrywki, również wyposaży nas w ciąg cennych wskazówek odnośnie następnych, koniecznych posunięć.Goalunited to pozycja skierowana głównie do fanów piłki nożnej, którzy znajdą w niej wiele szans na wirtualną realizację zamysłów zupełnie realnych.
W przypadku, gdy lubisz konkurencję i zawsze odczuwałeś w sobie przeznacznie do administrowania piłkarską drużyną, to nie zwlekaj ani chwili i oceń własne możliwości.

823 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.