War Thunder

Zagraj w World of Warplanes, aby usiąść w kokpicie najskuteczniejszych cudów techniki okresu II Wojny Światowej.
Tylko od ciebie zależy, która strona potyczki będzie mogła radować się twoim wsparciem i zaproponować ci na rozpoczęcie kariery jedną z bogatego arsenału samolotów.

Twoja skuteczność zostanie oceniona na bazie przyznanych ci punktów doświadczenia, które stanowią w grze walutę i pozwalają na wymianę podzespołów naszej maszyny latającej lub zakup nowego samolotu.
Twoim celem będzie również administrowanie składem personalnym, której poziom doświadczenia zależny jest jedynie od twoich sukcesów w grze i środków przeznaczonych na wszelkie programy szkoleniowe.
Tylko od twojej decyzji zależne jest to czy siądziesz w kokpicie doskonałego myśliwca, czy będziesz zobligowany poprowadzić wielkie bombowce – z celem unicestwienia strategicznych miejsc na terytorium wroga.
Pamiętaj o tym, że w trakcie potyczki nie jesteś sam – możesz, a wręcz musisz wspierać się obecnością przyjaznych samolotów.

Twórcy gry uzupełniają witrynę gry, umieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki związane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Nie odwlekaj czasu na zbędne zastanowienie, stawaj za sterami wybranej przez ciebie maszyny i stawaj do walki mężnie o powodzenie w tej kampani!

1072 Total Views 2 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.