WIEJSKIE ŻYCIE

Pamiętacie kiedy byliście małymi dziećmi i spędzaliście czas na zabawie w gospodarstwo to w swoim domu bądź u babci. Gra Wiejskie Życie pozwoli wam przenieść się znowu w czasy życia na wsi. Jako właściciel gospodarstwa będziesz miał możliwość zarządzania nim.

Swoją przygodę na wsi rozpoczynasz mając na początku dom wyglądający jak holenderski młyn, krowę, kilka rzędów grządek do zasiania plonów oraz drzewko jabłoni. Do twoich zadań będzie należeć przede wszystkim hodowla i opieka zwierząt, a także uprawa warzyw i owoców. Z uzyskanych plonów wyrabiaj własne produkty: z owoców dżemy, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Dbaj o swoje gospodarstwo, a dzięki temu zbiory będą coraz większe, co pozwoli rozbudować twoją zagrodę. Sprzedając produkty wyprodukowane na swojej farmie uzyskasz pieniądze, które pozwolą ci na nabycie nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowlę. Rozkwit twojej farmy jest równoznaczny z większą możliwością zakupów, które wzbogacają gospodarstwo o nowe warzywa, owoce czy sprzęt rolniczy.

Przygoda na farmie toczy się w sceneriach zielonych bujnych traw, wiosennych kolorowych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. W grze będziecie mieli do przejścia masę ciekawych zadań, jak na przykład „Odwiedziny u babci” w której będziecie wykonywać takie zadania jak produkcja mąki kukurydzianej, czy zebranie 10 zabawnych długopisów od sąsiadów. Przejście misji gwarantuje różnego rodzaju użyteczne przedmioty, a także istotne na farmie zwierzęta.

Zapraszajcie swoich kolegów do zabawy, bo im więcej znajomych, tym więcej dostaniecie prezentów od nich, a są one przydatne do rozbudowy farmy. Jeśli lubisz i chcesz zrozumieć życie na wsi od środka ta gra powinna Cię zainteresować.

1370 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.