World of Warplanes

Teraz całkowicie bezpłatnie z tysiącami graczy masz możliwość rozgrywać podniebne batalie, stając w kokpicie pamiętnych samolotów bojowych!

Tylko od twojej decyzji zależy, która opcja starcia będzie mogła cieszyć się twoim wsparciem i zaproponować ci na początek kariery jedną z bogatego arsenału samolotów.
W rozgrywce będziemy zyskiwali bezcenne punkty doświadczenia, które to dają możliwość wzrost technologiczny posiadanego przez nas samolotu lub nabycie zupełnie nowej, wspanialszej maszyny.
Dla pełni zwycięstwa – będziesz zobowiązany zadbać o wzrost zdolności twojej ekipy lotników, która doszkala się na podstawie rozegranych potyczek jak i osiągniętych po nich punktów doświadczenia.
Tylko od twojej decyzji zależne jest to czy usiądziesz w kokpicie zwinnego myśliwca, czy będziesz zobligowany sterować kolosalne bombowce – z misją niszczenia strategicznych miejsc na terenie wroga.
Receptom na zwycięstwo jest także ścisła kooperacja z innymi, uczestniczącymi w potyczce lotnikami.
Nie marnuj czasu na zbędne zastanowienie, usiądź za sterami wybranej przez siebie maszyny i stawaj do walki mężnie o sukces w tej kampani!

974 Total Views 1 Views Today

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.